phone

oferujemy cześci

dla wózków widlowych

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo NOWEX zajmuje się w głównej mierze produkcją części wózków widłowych i platformowych. Działamy na terenie całego kraju, gdzie wywalczyliśmy sobie solidną pozycje tej branży. Stało się to możliwe dzięki pracy i umiejętnościom nie tylko kadry kierowniczej ale również młodej i już sporo potrafiącej załogi.

Gwarancją solidności naszych usług jest chociażby to, że firma nasza zajmuje się wózkami magazynowymi od 15 lat.

 
 
NOWEX to firma z wieloletnim doświadczeniem. Działamy w branży od ponad 15 lat. Nasze doświadczenie pozwala nam rozwijać naszą firmę i działać na najwyższym poziomie. W szeregach naszej firmy jest wykwalifikowana kadra oraz profesjonalni pracownicy. Cechuje nas jakość, profesjonalizm, sumienność, terminowość i dbałość o szczegóły.

Wózki widłowe to niezastąpiony sprzęt w każdej nowoczesnej firmie, hali magazynowej czy fabryce. Wózki widłowe lub platformowe pomagają w sprawnym przewożeniu towarów z miejsca na miejsce. Sprzęty te bardzo często się zużywają. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa potrzeb i oferujemy szeroki asortyment części do wózków widłowych.

W zasobach posiadamy linki hamulcowe, płyty skrętne, tarcze hamulcowe, szczęki hamulcowe do tarczy, cylindry hamulcowe, płytki zabieraka, nakrętki, śruby, śruby z kołnierzami, szpilki RAK, przewody hamulcowe metalowe, wskaźniki, sprężyny łożyska wycisku sprzęgła, sprężyny pedałów, szczęki, dźwigi, hamulce ręczne, grzebienie zębate, rury dźwigni hamulca i wiele innych.

Państwa sprzęt się zużył? Brak jest jakiejś części? Fantastycznie Państwo trafili. Wybór naszej firmy NOWEX to trafny wybór. Do części do wózków widłowych proponujemy szeroki asortyment. Pomożemy dobrać część zamienną do każdego typu wózka widłowego. Bezpieczeństwo pracy stanowi wyjątkowo istotny czynnik zarówno dla pracowników, jak i pracodawcy. Dlatego tak ważnym jest wymiana części.

Siedziba naszej firmy NOWEX znajduje się we Włocławku, można się z nami skontaktować po przez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie, telefonicznie, mailowo lub osobiście. Chętnie pomożemy w doborze odpowiednich części zamiennych do wózków widłowych. Działamy na terenie całego kraju, gdzie wywalczyliśmy sobie solidną pozycje w tej branży, posiadamy wielu zadowolonych klientów. Jesteśmy producentem części do wózków widłowych, któremu warto zaufać.